پایان دادن به پاپ آپ و دیگر تبلیغات مزاحم سایت ها در گوگل
گوگل در اقدام جدیدی با اضافه کردن قابلیت اد بلاکر به مرورگر کروم ، باعث جلوگیری از نمایش تبلیغات مزاحم سایت ها و اجباری صاحبان آنها شد . توسط این قابلیت تمام تبلیغات مسدود نخواهند شد، بلکه تنها آن هایی که استاندارد تبلیغات را رعایت نکرده اند ، مسدود می شوند.

تبلیغات مزاحم سایت ها در گوگل

این  افزونه بروز شده در هسته گوگل کروم تبلیغات تمام صفحه، تبلیغاتی که به صورت خودکار صدا یا ویدیو پخش می کنند ، تبلیغات فلشی و همچنین تبلیغاتی که قبل از بارگذاری محتوای سایت نمایش داده می شوند، را مسدود می کند.

در نسخه موبایل قوانین سخت گیرانه تری در نظر گرفته شده است به طوری که در این نسخه تبلیغات پاپ آپ، تبلیغاتی که پیش از بارگذاری محتوای وب سایت نمایش داده می شوند، بنرهای بزرگ، تبلیغات فلشی و تبلیغات تمام صفحه سریعا فیلتر و غیرقابل دسترس می شوند. امیدواریم دیگر شاهد چنین تبلیغات آزاردهنده ای برای کسب درآمد صاحبان وب سایت ها نباشیم و گرایش به سمت تبلیغات هدفمند برای بالا بردن میزان رضایت مشتریان بیشتر گردد.

google ad blocker

پی نوشت : طبق آخرین شنیده ها و دیده ها ، گوگل به سمت میزان ماندگاری کاربران در سایت گرایش مثبت بیشتری نشان میدهد ، از این رو با داشتن تبلیغات مزاحم این امتیاز سئو را برای خود کمرنگ نکنید.

حتما بخوانید:  راه اندازی نسخه جدید و آزمایشی سرچ کنسول گوگل

منبع : blog.chromium.org

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
کانال تلگرام سئو


دیدگاهتان را بنویسید