آموزش حذف یا مخفی کردن دسته Category در وردپرس
همانطور که همه ما میدانیم در سیستم محتوای وب سایت وردپرس بصورت پیشفرض در آن بعد نام دامین برای نمایش دسته بندی های موضوعی بصورت الزامی از نام category استفاده میشود. بطور مثال اگر سایت نیازمندی آگهی داشته باشیم ذکر شدن اسم category بعد اسم دامین وجهه خوبی نخواهد داشت و از دید بصری برای کاربر نیمه حرفه ای سریعا ذهنیت در سطح پایین بودن استاندارد ساختارهای سایت تداعی بخش خواهد بود.

آموزش حذف یا مخفی کردن دسته Category در وردپرس

کدام رو میپسندید ؟

  ۱gilani.ir/rasht  یا  ۱gilani.ir/category/rasht

خب برای حل این مشکل چه باید کرد و آیا راه حلی هست ؟ بله. برای حل این مشکل افزونه ای را امروز به شما معرفی خواهیم کرد که در وردپرس خواهید توانست براحتی دسته بندی های مادر خود را بدون نمایان شدن نام category بلافاصله بعد دامین در سایت استفاده کنید. نام این افزونه No Category Base (WPML) میباشد. طریقه نصب و راه اندازی آن بسیار آسان هست بدین گونه که بعد فعالسازی بطور اتوماتیک تمامی لینک های شما را تبدیل خواهد کرد و در نقشه سایت هم به همان شکل خروجی لینک خواهد داد که موضوعی بسیار مورد مهم در سئو و ساختار وبسایت نزد موتورهای جستجوگر میباشد.

تکمیلی :  این افزونه در حالت عادی با بیس نیم های فارسی مشکلی ندارد و براحتی قابل استفاده خواهد بود. ولی بر اساس گزارش دوستان در پاره ای از اوقات به هنگام باز کردن لینک از سایتهای لینک شده یا شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام با پیام خطای ۴۰۴ صفحه مواجه خواهید شد. برای حصول اطمینان و انطباق کامل و بی مشکل این افزونه تا تاریخ نگارش این نوشته حتما پیوند خود را بصورت نام انگلیسی تولید کنید.

حتما بخوانید:  سئو و بهینه سازی محلی و جغرافیایی کسب و کارها در ایران

بصور مثال :

http://ontimeseo.ir/seo-articels

 

امیدوارم مطلب فوق مورد توجه قرار گرفته باشد.

موفق باشید.

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
کانال تلگرام سئو


یک نظر

  • کوتاه کننده لینک

    مرداد ۱, ۱۳۹۶

    سلام ممنونم از وب سایت عالیتون واقعا فوق العادست

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید